Megoldott

Tócsa

Szivárog a víz, talán csőrepedés.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdő Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már gond vele.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Erdő Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére