Megoldott

fába szögelt táblák

Még ki sem írta az FKF a 2024. évi lomtalanítás programját, de Budafokot kezdik megjelölni a hulladékkupecek. Ez a szép tábla a Játék utca 26. előtti fába van bele szögelve. Egy ugyanilyen van a Leányka utca 14. mögött, a parkolónál lévő rácsos sportpálya melletti fában. És ha figyelmesebben sétálna az ember, biztos talál még párat.
Kérjük szedjék be ezeket a fába szögelt szemeteket. A lomtalanítás sem öröm, de ezek a "táblák" sem. Nem szeretnénk ezek látványához hozzászokni.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Játék u. 28

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést!
    Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport ellenőrizte, fába szögelt táblát nem talált Játék utca 26, 28-nál és Leányka utca 14 mögötti részen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére