Megoldatlan

patkányok a Deák téren

A Deák tér érdekes latvanyosságára lettünk figyelmesek, miután átkeltünk az Erzsébet tér felől a zebrán. Patkányok szaladgáltak vidáman a fűben, a bokrok alatt és néhányuk a járókelők között. Nyilván én vagyok az első ember, aki észrevette őket, de talán még sincsen ott helyük.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Matók Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • K Barnabás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk azok a patkányok évek óta ott vannak, szerintem ez egy lerázós választ fog kapni, hogy "megteszünk minden tőlünk telhetőt amint lesz rá pénzünk és időnk és eszközük"..
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Basszus! Ide vezetett, hogy a kukákat nem ürítik rendesen a Deák téren, csak hárítja mindegyik hivatal, intézmény a felelősséget ez ügyben!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Gabor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére