Megoldott

Faültetés

FRISSÍTÉS: 2024.01.15.
Főkert válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió"
---------------
XXII. Donszky Árpád utcában lehetne fákat ültetni?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kossuth Lajos utca 47

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt, Márai Terézia u. 60. számú ingatlan melletti telek jelölt területe a szabályozási tervben Vi-2/BF/L-3 jelű építési övezetbe sorolt, a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "XXII. Donszky Árpád utcában lehetne fákat ültetni?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.15. Főkert válasza: "Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐK...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

    Tisztelettel: Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére