Megoldásra vár

Hiányzó lámpa az Apáthy István utcában

FRISSÍTÉS 2024.01.12.

JGK válasza:
"Illetékesség hiányában javasoljuk a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. megkeresését."

---

Az Apáthy István utcában a 14-es szám közti faltól a Balassa utca sarkáig nincs semmilyen lámpatest. Ez nagyjából 70 méteres táv, mintegy duplája a környéken jellemző 30-40 méternek, ami két lámpa között szokott lenni, ezért komolyan sötét van középtájt, javasolnám egy közbenső lámpa felszerelését (pontosabban pótlását, hiszen nagyjából 10 évvel ezelőttig a kórházépület falára szerelve működött féltávon egy lámpa, ami azóta eltűnt).

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Apáthy István u. 16

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Apáthy István utcában a 14-es szám közti faltól a Balassa utca sarkáig nincs semmilyen lámpatest. Ez nagyjából 70 méteres táv, mintegy duplája a környéken jellemző 30-40 méternek, ami két lámpa között szokott lenni, ezért komolyan sötét van középtájt, javasolnám egy közbenső lámpa felszerelését (pontosabban pótlás...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    Illetékesség hiányában javasoljuk a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
    megkeresését.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Hopp, elnézést, a helyszínt elfelejtettem beállítani a VIII., Apáthy István utca 16-ra.
  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Elnök utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopajtó leesve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére