Válaszra vár

Felújításra szoruló, hiányos növényládák

FRISSÍTÉS: 2024.06.13.

Budapest Közút válasza:
„Árkád Üzletközpont az illetékes”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.23.

Járókelő hozzászólása, miután az Árkád 2x40 napon keresztül nem válaszolt:
„Nagy kár, hogy nem tesznek érte az illetékesek, hogy szebb legyen a környék, ez esetben az Árkád. Nem mindig csak a profitot kéne nézni.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 01. 11

Hozzászólótól származó információ:

"Árkád az illetékes."

-------------------------------------

Tisztelt Illetékesek! Az Árkád bevásárlóközpont melletti sétányon lévő növényládák évek óta kifogásolható állapotban vannak, esztétikailag rontva a környezetet. Némelyik ládán hiányos a díszítő léc, több ládában kiszáradt és hiányos a fa. Kérném szépen a növényládák mihamarabbi felújítását és a tartós növényekre cserélését! Ellenkező esetben a növényládák elszállítását és megszüntetését! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Árkád Budapest

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Árkád Budapest"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.23. Járókelő hozzászólása, miután az Árkád 2x40 napon keresztül nem válaszolt: „Nagy kár, hogy nem tesznek érte az illetékesek, hogy szebb legyen a környék, ez esetben az Árkád. Nem mindig csak a profitot kéne nézni.” ----- FRISSÍTÉS: 2024. 01. 11 Hozzászólótól származó információ: ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Árkád Budapest"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 01. 11 Hozzászólótól származó információ: "Árkád az illetékes." ------------------------------------- Tisztelt Illetékesek! Az Árkád bevásárlóközpont melletti sétányon lévő növényládák évek óta kifogásolható állapotban vannak, esztétikailag rontva a környezetet. Némelyik ládán h...

  • Mátyás Hotel Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy kár, hogy nem tesznek érte az illetékesek, hogy szebb legyen a környék, ez esetben az Árkád. Nem mindig csak a profitot kéne nézni.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Évek óta ígéretnek. Szégyen.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Árkád Budapest

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Az Árkád bevásárlóközpont melletti sétányon lévő növényládák évek óta kifogásolható állapotban vannak, esztétikailag rontva a környezetet. Némelyik ládán hiányos a díszítő léc, több ládában kiszáradt és hiányos a fa. Kérném szépen a növényládák mihamarabbi felújítását és ...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Árkád Budapest"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy az érintett helyszín nem Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat tulajdonában/kezelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére