Válaszra vár

Takács Menyhért utcai tó

FRISSÍTÉS 2024.02.01.
XI. kerület Önkormányzata válasza
"Az adott csomópontban található víznyelők tisztítási igényét illetékességből továbbítottuk a
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére.
Helyszíni szemlénken megállapítást nyert, hogy a vízelvezetés javítása érdekében indokolt
még egy víznyelőt beépíteni. Annak terveztetését és FCSM Zrt.-vel történő engedélyeztetését ez évi szakmai javaslatainkban szerepeltetjük. A tervdokumentáció elkészítésére, valamint a szükséges engedélyek beszerzése után a kivitelezésre a költségvetés pénzügyi lehetőségeinek függvényében kerülhet sor. Az idei évi terveztetésekről és kivitelezésekről a későbbiekben születik döntés."

-------------------

A Hamzsabégi út felőli kereszteződésben minden csapadékos nap után egy tó képződik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Takács Menyhért u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hamzsabégi út felőli kereszteződésben minden csapadékos nap után egy tó képződik."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.01. XI. kerület Önkormányzata válasza "Az adott csomópontban található víznyelők tisztítási igényét illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére. Helyszíni szeml...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Sorszám:136370/2024.
    E-mail: budapest@jarokelo.hu
    Tárgy: Budapest XI. ker., Hamzsabégi u.- Takács Menyhért u. kereszteződésben vízmegállás
    Tisztelt Járókelő!
    Levelében foglaltakra, melyben a Bp. XI. T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Petovsky Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    A csatorna fedél mellett beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap környékének állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére