Megoldott

Továbbra is növényzettől láthatatlan táblák

A Főkert állításával szemben továbbra is takarják a táblákat a növények az m6/6-os főút csomópontjában és a 6-os kivezető szakaszán több helyen. A fotó 2024 január 4-én készült!!!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 6

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bártfai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a probléma megoldódott, mindenesetre a jövőben nagyobb odafigyelést szeretnénk a közlekedési táblákat takaró növényekkel kapcsolatban. Köszönjük!
  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett KRESZ táblákat takaró növényzet visszavágását beütemeztük, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére