Megoldatlan

Eltűnt tipegőkövek nyomában

Anonim Járókelő

A Keresztúri Piac mellett található orvosi rendelő és az új építésű társasház épülete közötti ösvényről a társasház építésekor eltűntek a járdalapok. Emiatt sáros időben a földburkolatú átjáró ösvény csúszóssá, balesetveszélyessé vált. Piacidőben sokan parkolnak a rendőrség mellett lévő úton, ami a legrövidebben ezen a részen átvágva érhető el. Kérem helyreállítani a korábbi biztonságos állapotot (az egyik képen látható)!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 81

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Te jó ég! Hát még a járdát is elkótyavetyélték?! Társasház helyett ide parkolóra lett volna szükség a piaci káosz mérséklésére. Így csak nagyobb lett a probléma. A Piros Pontból fekete pont lett!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható terület a 128463/8 hrsz-ú ingatlan része. Tájékoztatom, hogy az ingatlan társasháztulajdon, melyben a rendelkezési jogot a tulajdonostársak közössége gyakorolja....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A műholdképen egy régebbi állapot látható és kivehetők a tipegőkövek. Kérem szíveskedjenek intézkedni a gyalogosok biztonságos közlekedése érdekében.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda a parkba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbomlott kockakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére