Megoldásra vár

Fejlesztés helyett semmi

FRISSÍTÉS 2024. 02. 05.

Bejelentő visszajelzése:

Tisztelt Polgármesteri Hivatal!

Köszönöm válaszát!

A kérdésem egy részére nem kaptam választ:

„A teljes Leányka utcai lakótelepen egyetlen kerékpártároló sincs, nem is volt soha!

Az autók persze a füvön, járdán és mindenhol is parkolhatnak, ráadásul szankciók nélkül! Miért kizárólag az autósokat támogatják?“

_____________________

Tisztelt Önkormányzat!

Fejlesztés helyett tejlesen megszűnt az elektromos rollerek használatának a lehetősége.
Miért? A teljes Leányka utcai lakótelepen egyetlen kerékpártároló sincs, nem is volt soha! Az autók persze a füvön, járdán és mindenhol is parkolhatnak, ráadásul szankciók nélkül! Miért kizárólag az autósokat támogatják? A villamosok is több mint ötven évesek, a megállók korszerűtlenek! A buszmegállók pedig...
Miért marad ki bármilyen előrelépés a közlekedés sokszínűsítésére? Milyen rövid- és hosszabb távú jövőkép remélhető ezekben a témakörökben?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka utcai lakótelep

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a kerület válaszát!

    Olyan is van, aki ide erkezik vagy érinti a csomópontot (egy lakótelepen ez a meglepő?), mindenesetre nagyon meglepett ez a látásmód/indok, hogy tudatosan nincs ke
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők! A tárgyi számú bejelentésükre az alábbiakban válaszolunk:

    Általában nem ott hiányolják a kerékpár tárolót, ahonnan indulnak, a kerékpár tulajdonosok otthon a lakásukban vagy a köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! Fejlesztés helyett tejlesen megszűnt az elektromos rollerek használatának a lehetősége. Miért? A teljes Leányka utcai lakótelepen egyetlen kerékpártároló sincs, nem is volt soha! Az autók persze a füvön, járdán és mindenhol is parkolhatnak, ráadásul szankciók nélkül! Miért kizárólag az aut...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Polgármesteri Hivatal!

    Köszönöm válaszát!

    A kérdésem egy részére nem kaptam választ:

    „A teljes Leányka utcai lakótelepen egyetlen kerékpártároló sincs, nem is volt soha!

    Az autók persze...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! Az elektromos rollerek üzemeltetőjének a közterület-használati engedélye kerületünkben 2023. december 31.-én lejárt. 2024. évre nem nyújtott be újabb kérelm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    11
    Megoldatlan
    11

    Budafok villanyoszlopok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Diótörő utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Dóra
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére