Megoldott

Sérült esőbeálló a megállóban

Anonim Járókelő

Megsérült az esőbeálló üveg oldalfalát tartó konzol és így kidőlt az üveg oldalfal a 99-es autóbusz Vajda Péter utcai megállójában. Az üveg oldalfal még nincs eltörve, valaki az esőbeálló fém vázához támasztotta, ezért fontos lenne azonnal intézkedni a biztonságos javításán… kérem a megfelelő illetékesek felé a bejelentést, hogy ne törjön el az üveg oldalfal és ne keletkezzen nagyobb kár!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter u. 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Sérült esőbeálló a 99-es autóbusz (Vajda Péter utcai) megállójában"-ról "Sérült esőbeálló a megállóban"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Kálvin tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váró fóliázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére