Megoldott

Rendőrlámpa nem világít

A gyalogos rendőrlámpa nem világít. A Róna utcát ha keresztezi gyalog az ember, a zöld nem világít. A Bosnyák utca felőli részén van.
Lásd fotó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tisza István tér

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez megoldódott, lezárható. Minden irányban világítanak a jelzőlámpák, a zöld és a piros jelzés is.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöntött lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére