Megoldott

Szemét

Szemét van szétdobálva az erdő szélén, a buszmegállóval szemben.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Erdei bekötőút

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen.
  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémát kollégáink elhárították. Köszönjük jelzését.

    Üdvözlettel:

    Pilisi Parkerdő
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Maga az út Fővárosi Önk. tulajdona (az aszfaltozott behajtó is) Az erdőrészlet pedig a Magyar Állam tulajdonában és a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében van.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kukahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    G66V+5W (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére