Megoldott

Tűzcsap

Anonim Járókelő

A Corvinus egyetem déli , Duna felöli sarkánál a csodás túristabusz egyike újra megtört 1 tűzcsapot. Hallani ahogy a burkolat alatt süvít a víz elég rendesen. Gondoltam jelzem.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 10

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott a másik bejelentésen. Ezért nem kell 2 bejeletést párhuzamosan futtatni mert csak az egyik lesz figyelve.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/136238/tuzcsap-tores
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött fedél nélküli közműcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A Vízművek kiemelkedik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére