Megoldott

Avar a zebrán, úttest szélén

A jelölt kereszteződésben megmaradt az őszi avar a zebrán és az úttest szélén, eső után kellemetlen, csúszós masszát alkotva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi u. 6. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegyessy András hozzászólt a bejelentéshez.

    Jan. 2-án reggel letakarították a kérdéses területet. Köszönjük a gyors intézkedést!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Hegyessy András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza 31. (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére