Megoldott

Lyukas burkolat

Kérem, foltozzák be.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 1221 Budapest

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm!
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést!
    A burkolat javítása elkészült.
    Budapest XXII. kerületét érintő bejelentéseire a jövőben a Budafok-Tétény mobilalkalmazást javasoljuk, így problémája hamara...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésben szereplő burkolati hiba kijavítását 2024. május 03-ig elvégezzük.
    Segítő észrevételét köszönjük, a munkákkal kapcsolatos bővebb információért forduljon hozzánk biza...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére