Megoldásra vár

Benőtt rács

A Gerlóczy utca 1. előtt álló fa elkezdte benőni a rácsát, ideje lenne kiszabadítani.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Gerlóczy u. 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A törzsvédőrács eltávolítása a 2023-2024. évi téli munkákba van beütemezve, így a feladatot hamarosan elvégezzük.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hányzó fa - Budapest, Hold u. 21,

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó fa - Hold u. 19, 1054 Budapest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére