Megoldott

Sötétek a lámpák néhány saroknyi hosszon

Kelenföld egy kisebb egybefüggő részén nem működött a közvilágítás ma este. Ha jól mértem föl, a Hadak útja – Pajkos utca – Puskás Tivadar utca (nagyon közelítőleg) háromszögszerű terület volt érintett, szerkesztett térképen is mutatom.

Szeretném kérni a szolgáltató Szakembereit a világítás megjavítására, előre is köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Puskás Tivadar u. 16a

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít az oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére