Megoldatlan

Babakocsi ellenes megálló

A 62-es, 69-es villamos Rákospatak utcai megállójánál tapasztaltam, de jobban körülnézve a szakaszon több megállónál is látható, hogy a megállót jelző tábla az egyébként nagyon keskeny peron mértani közepére van betéve. Babakocsival így nem lehet sem balesetmentesen megközelíteni, sem elhagyni a peront, mert nem fér el. Egyik oldalon a villamos, másik oldalon az autók. Érdekes, hogy vannak megállók ezen a szakaszon, ahol a tábla a peron szélére van elhelyezve.
Egyes esetekben a tábla szélre helyezésével az belógna az űrszelvénybe, azonban 90 fokkal elfordított táblákkal meg lehetne oldani a problémát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Bármely meglepő, változás történt. Kicsivel arrébb tették az oszlopot, így már jobban el lehet férni mellette.
  • Járókelő Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A 3-as villamos felújítása megtörtént. Szigorúan csak a 3-asé. A kapcsolódó 2 másik vonalon (62, 69) csak állagmegóvás történt. Erre a vonalszakaszra akarják a 67-es / 5-ös villamost visszaépíteni?
  • Garda Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném az alábbiak továbbítását az illetékes felé:

    Tisztelt Cím!

    A válaszban megjelölt bő egy év eltelt, a felújítási munkák befejeződtek, de a megállók továbbra is használhatatlanok.
    Kérném, hogy v
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1358)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A villamos hálózaton évtizedekig elter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Emellett még gyalog, babakocsi nélkül is elég nehéz elmenni!
  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda, hogy még nem fejelte le valaki a táblákat, mert elég alacsonyan vannak kihelyezve.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére