Megoldott

Kidőlt kőbaba

Kidőlt kőbaba a Mikszáth Kálmán téren.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 0807-Mikszáth Kálmán tér

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az együttműködést!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra a helyén
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Attila
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Védett járdákat!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére