Megoldott

Parkoló tábla eltakarja a lámpát

A kihelyezett parkolási zóna kezdete tábla a Kiscelli út felől a Bécsi út felé haladva pont eltakarja a közlekedési lámpát, így csak utolsó métereken derül ki, hogy az piros, vagy zöld. Elég veszélyes. kérem tegyék át a parkolós táblát máshová.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 171

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Levente!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát elfordították kicsit, ami végülis egyfajta megoldása a problémának.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére