Megoldott

Eltört ülés

A 1437-es pályaszámú Ganz villamos 6-os ajtójától jobbra kettővel, a csukló melletti ülés kerete el van törve, félő, hogy az ember leszakad vele együtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Orlay u. 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ezt megoldottként értelmezem. :)
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0002035/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00134834

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére