Megoldott

Megint nincs napok óta közvilágítás

1214 Bp. Csepel - Rózsadomb részén heti többször, napokig nincs közvilágítás (Murányi utca és több utcányi környéke), jelenleg sincs. A II. Rákóczi Ferenc út túloldalára eső Csillagtelep kerületrészen viszont folyamatosan van.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Murányi u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bozsoky Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére