Megoldott

Csőtörés?

Anonim Járókelő

A tűzcsap mellett tör fel a víz az utcán a kövek közül. Almássy tér, Barcsay sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélhetőleg, ezért szerintem zárjuk le megoldottként.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap (Aug 5.) du. újra tört fel a víz a kockakövek között, fura, hogy napokig semmi, majd újra vízfolyás... de olyankor az egész utca vízben áll... jó lenne, ha valaki ranézne...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapelőtt (Aug. 1) ismét ömlött a tűzcsap alatt a víz, jeleztem a közterületeseknek is, mert épp ott jártak, ha minden igaz, ők utolértek valakit, aki intézkedett.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapelőtt (Aug. 1) ismét ömlött a tűzcsap alatt a víz, jeleztem a közterületeseknek is, mert épp ott jártak, ha minden igaz, ők utolértek valakit, aki intézkedett.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közműfedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszerelt ivócsap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest, Deák Ferenc tér M, 1075 (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére