Megoldott

Furcsa minikamerák a villamosmegállóban

Tisztelt BKK!

A Blaha Lujza téri 4-6 os villamosmegállóban,
a lépcsőfeljáró utáni első utasváró pavilonban,
2 db felszerelt mini kamerára lettem figyelmes.
Meg szabadna tudni, hogy mi célt szolgál ez a fajta kamerás megfigyelés,
és ez mennyire jogszerű?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A bejelentésben szereplő eszköz teljesen GDPR kompatibilis utasforgalom számláló kamera.
    Nem ment adatot, nem végez semmilyen azonosítást és nem is rögzít. Csupán azt számolja hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Kálvin tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váró fóliázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére