Megoldott

Megkésett lomtalanítás

VII kerület Bethlen Gábor téren ablakokat és kanapekat tettek a járdára.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor tér 3

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönjük
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kirakott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás Barát patak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegálisan elhelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére