Megoldott

Út alól bugyog fel a víz.

Anonim Járókelő

Ady Endre és a Kazinczy utca sarkán a 26os számú Garázs előtt az aszfalt alól bugyog fel a víz

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 26

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján. Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már a helyreállítást csinálják.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Már javítják.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Viola utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére