Megerősítésre vár

Régóta elhagyott balesetes jármű

Tisztelt Közterület-felügyelet!

A XVI. kerületi Csömöri út 16-18. számnál található a képen látható, meglehetősen régóta elhagyott, rossz állapotban lévő balesetes gépjármű áll.

Kérem, szíveskedjenek intézkedni az elszállításáról!

Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Ez a bejelentés megjött a hivatalos e-mail címünkre is, kiírásra került már, elszállítási listán van.

    Bp. Főv. XVI. ker. Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyele...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére