Megoldott

Törött üveg a megállóban

Anonim Járókelő

Kérem cseréljék a törött üveget a Blaha Lujza téri villamosmegállóban.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült esőbeálló a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére