Megoldott

Tűzcsap

csöpögő tűzcsap

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves János!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "tűzcsap"-ról "Tűzcsap"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • fec Lac bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyíkfű utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére