Megoldatlan

Rendszeres szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A ház előtt rendszeres a szabálytalan parkolás. Az út szélén ugyan a parkolás megengedett, de rendszeresen úgy parkolnak az utcában, hogy a kerti autóbejáróba többé-kevésbé belógnak!
Mivel a bejáró nagyon meredek szögben csatlakozik az úthoz, egyenesen lehetetlen kihajtani az útra, csak féloldalasan lehetséges. Azonban ha a parkoló autók elfoglalják részben a kiállót, egyáltalán nem lehet kihajtani, vagy csak úgy, hogy egyből az egy sávos forgalmi útra kell "kiugratni" vakon, mivel egyáltalán nem belátható, ezzel nagyban növelve a baleset és életveszélyt! A tükör itt nem megoldás, parkolásgátló eszközre, vagy átépítésre lenne szükség.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szeréna út 59

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A kapu bejhajtó átépítése jogszabály alapján az ingatlan tulajdonos feladata.

    30/1988. (IV. 21.) MT rendelet
    a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény végrehajtásár...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére