Válaszra vár

Életveszélyes zebra

V. Kerület Szemere utca Balaton utca sarkán folyamatosan a felfestett részre állnak furgonokkal, autókkal és életveszélyes a zebra mert a körúti zöld lámpára rágyorsító emberek nem látják, ha valaki lelép a zebrára egyik oldalt sem mert kitakarja a szabálytalanul ott parkoló autó.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szemere u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szerintem így/itt tilos lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ulbricht Walter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére