Megoldott

Elhagyott Citroen Jumpy

Hónapok óta a járdán áll egy elhanyagolt és valószínűleg üzemképtelen Citroen Jumpy. A kereke is le van már eresztve. A jármű helyzete is kifejezetten balesetveszélyes, mivel a házak garázsai elől a főútra kitolató autósoknak akadályozza a szabad kilátás. Kérem, hogy az illetékes szervek intézkedjenek a jármű elszállíttatásában. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Sporttelep u. 17

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az illetékeseknek az intézkedést! A szélvédőre ragasztott hatósági figyelmeztetés hatására a napokban elszállította a tulaj a járművet.
    Ez már a második eset volt. Remélem harmadjára nem fog...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Székes utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ducato

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére