Megoldatlan

Zebra létesítése

Az Esztergomi úton nagyon hiányzik egy zebra felfestése. Főként a parkoló felől érkező gyalogosnak nehéz és veszélyes az átkelés.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 47

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a z Esztergomi út ezen szakaszán az elmúlt években több alkalommal vizsgálták
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Pupli Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati jelek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére