Megoldott

Játszótéri wc nem működik

Anonim Járókelő

A fenyves játszótéren a wc nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidász u. 19

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, nekünk nem nyílt ki, de akkor lehet, hogy csak a mi érménket nem érzékelte. A lényeg, hogy működik!
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Ránéztünk mi is a nyilvános WC-re hiszen a mi tulajdonunk és az FCSM üzemelteti.

    A WC hibátlanul működik.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sáros / eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére