Megoldott

Aggregátor a Mechwart Ligetben

Anonim Járókelő

A Mechwart ligetbe beállítottak egy aggregátort, ami folyamatosan megy. Nagyon zajos, még a háromrétegű szigetelt üvegen keresztül is hallatszik a mély zúgása, ráadásul az egész környéket elárasztja dízel- bűzzel. HAjnalban- hétvégén amikor lehetőség volt eddig friss levegőt engedni a lakásba, most nem lehet szellőztetni, mert a tömény dízel-füst szag jön be. Mirét van erre szükség? Talán a kaárcsonyi világítás miatt????

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart liget

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes megválaszolta a bejelentést.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Mechwart liget bekötő vezetéke sokadszorra beázott és ezért nem volt áramszolgáltatás. A közmű szolgáltató cég, az E-ON aggregátorral tudja csak megoldani az áramellátást.
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vízfolyás a járókelőkre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fény utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Riasztó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rómer Flóris utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére