Megoldott

Nem működő utcai lámpák

Határ út - felüljáró - Üllői út(felüljáró végéig) - Kőér utcán nem működik a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma orvosolva, minden fényben úszik ????
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére