Megoldott

Elhagyott corsa

Régóta all ott

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 46

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vélhetően a korábbi bejelentésekre nem reagáltak, a roncs még ott van.

    Ha gyorsabb lenne az illetékes, kevesebb hasonló duplikált bejellentés lenne....
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen már én is be akartam jelenteni, de láttam már feltették.... Azért csatoltam egy képet az akkori helyzetről . (Ami nem túl régen volt...)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már hányadik bejelentés erről a kocsiról?
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére