Megoldott

Rendszeres közlekedést akadályozó parkolás

Anonim Járókelő

A panelházak közötti parkolóba bevezető út szélén rendszeresen úgy parkolnak, hogy a járdáról babakocsival, kerekesszékkel nem lehet tovább haladni, mert az erre kialakított helyre állnak. Az autót az Istvántelki útra kisétálva lehet megkerülni, ami szintén veszélyes.
Kérem, hogy ellenőrizzék gyakran ezt a területet!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 52

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés lezárható, a probléma megszűnt.
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszíneket és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabálytal...
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszíneket és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabályta...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott galamb tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leesett az utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére