Megoldásra vár

Forgalmat akadályozó gépjármű

Több mint egy hónapja akadályozza a forgalmat egy lerobbant jármű. Tulajdonosa már egyszer ránézett, de nem szállíttatta el.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nagyváradi u. 30

Hozzászólások

  • Vell Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzati Rendészet!
    A mintegy negyed éve bejelentett probléma ugyan részben orvosolva lett, de megoldásra vár továbbra is! A kocsit ugyan arrébb tolták, a forgalmat nem akadályozza, de e...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését a Rendészeti Osztály járőrei megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Vell Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Székes utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ducato

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére