Megoldatlan

Graffitis villamosmegálló

Anonim Járókelő

Kérem tisztítsák le a Szent Lukács Gyógyfürdő megállót!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 21-23

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére