Megoldott

Lámpa nem világít

18. kerület Béke térhez közel a Nagybánya utca6 szám alatt a lámpa (szemben a Fresh Gardennel) nem világít .

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagybánya u. 6

Hozzászólások

  • Mészáros Atilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez jól működik. köszönöm
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "18. kerület Béke tér / Nagybánya utca 6"-ról "Lámpa nem világít"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Mészáros Atilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére