Válaszra vár

Egyre nagyobb kátyú a csatornafedél mellett

FRISSÍTÉS 2023.11.30.
FCSM válasza: Munkatársaink megvizsgálták a megadott
helyszínen található víznyelőt és megállapították, hogy az tartja az
eredeti beépítés szintjét, állapota megfelelő. A víznyelő körül
kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornahálózattal, ezért
a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.

------

Lassan 1 éve egyre csak nő a kátyú mérete és ha az ember nem figyel simán kerék kár is lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Felsőbüki Nagy Pál u. 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Róbert Hámori hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő

    Nem lehetne inkább újabb megkeresést tenni az ügyben?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Lassan 1 éve egyre csak nő a kátyú mérete és ha az ember nem figyel simán kerék kár is lehet."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.30. FCSM válasza: Munkatársaink megvizsgálták a megadott helyszínen található víznyelőt és megállapították, hogy az tartja az eredeti beépítés szintjét, állapota megfelelő. A víznyelő körül kialakul...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hámori Róbert Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott
    helyszínen található víznyelőt és megállapították, hogy az tartja az
    eredeti b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Róbert Hámori bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kis útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros János
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére