Megoldatlan

A járda elfoglalása

Anonim Járókelő

Az újpesti hatóságok negligáló, a szabálytalanságok felett szemet húnyó hozzáállásának egyre inkább látszik az "eredménye" ezen a helyszínen is. A gépjárművek a KÉTIRÁNYÚ BEHAJTANI TILOS tábla ellenére közlekednek és várakoznak a járdán.
Mivel a hatóságok évek óta nem tesznek SEMMIT, teljesen természetes, hogy ezt látva újabb és újabb részek esnek áldozatul, előidézve a mai állapotot, amikor már a gyaloglás egy feltáratlan dzsungelben való túrázással egyenértékű.
Meddig kell várnia a lakosságnak arra, hogy a járdát használni lehessen?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszínt és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabálytalan
    ...
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszíneket és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabályta...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Park közepén parkoló teherauto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt müszakival autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére