Megoldásra vár

Beszakadt ùttest 2. Ker

Anonim Járókelő

Bp. 2. Kerület
Kővári ùt és Hovéd utca kereszteződésében egy kisebb tànyér nagyságù ùtbeszakadás találhatò az ùt közepén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Honvéd u. 1

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Műszaki Osztály folyamatosan ellenőrzi itt a burkolatot. Azonnali beavatkozást igénylő burkolati hibát, illetve beszakadást nem találtunk.

    A nyomvonal süllyedést felvett...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az úthibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vízfolyás a járókelőkre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fény utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Riasztó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rómer Flóris utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére