Megoldott

eltömődött út széli elfolyók

Anonim Járókelő

A Szentlőrinci út Követ úti kereszteződésénél lévő szakszon az út metén padkát építettek, de a cspadékelfolyók takarításáról már nem gondoskodnak a szükséges időközönként. Esős időben az útpálya jelentős résézn áll a víz, mert nem tud elfolyni az árkokba. A csatolt kép igaz csak Google kép még tavaszról, de a helyez azóta csak rosszabb lett.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Köves út 198

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, lezárható. Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot szerint semmi előrelépés. Mi olyan nehéz ebben vajon?
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Attila!

    Ezúton továbbítom az alábbi bejelentést, segítő szíves intézkedés céljából.

    Üdvözlettel: Bodó János
    főmunkatárs

    [címer]
    Budapest Főváros XXIII. kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére