Megoldásra vár

Sas utca állapota

Anonim Járókelő

A Sas utca apró kővel rakott részre mára sajnos teljesen tönkre ment, a járművek nyomvonalában szét van omolva, az összes fedlap környékén süllyedt, hiányos, egyenetlen.

Véleményünk szerint ez veszélyes, mivel egy forgalmas, vékony utcáról van szó, és ezen úthibák alkalmasak lehetnek arra, hogy eltérítsék a rajta közlekedő járműveket a kinézett haladási irányból. Motorosok és kerékpárosok számára is veszélyes ez a nyomvályús, egyenetlen állapot.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a burkolat állapotát az utcában!

Pontos helyszín:
47.499570060159655, 19.052295762424357

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Sas u 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A burkolatot az időjárás függvényében javítjuk a technológiai előírások betartása mellett.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 74
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék állapotú út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére