Megerősítésre vár

Rengeteg lomb

Anonim Járókelő

Kerem, hogy szolitsak fel a volt Zrinyi iskola uj tulajdonosat, hogy takairtsa el a jardarol a lombot egyuttal a Hosszu utca 105 lakojat is, mert valoszinuleg az iskolatol fujta at a szel azt a majdnem terdig ero lombot ami miatt nem lehet közlekedni a jardan. Esoben elegge balesetveszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Hosszú u. 101

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most,hogy. Szel osszehordta igazan osszeszedhetnek mar.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg kindig nem sikerult az illetekeseknek a takaritas, vagy a komposztalodasra varnak? Akkor legalabb huzzak a zoldfeluletre.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy a továbbiakban a szükséges intézkedéseket köztisztasági hatósági eljárás keretében megtesszük.
    Tisztelettel:
    Bp. XX.ker. Polgármesteri Hi...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Senki földje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordított utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csúszós buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lázár utca / Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére