Megoldatlan

Rupphegyi út alsó szakasza parkolás

Anonim Járókelő

A Rupphegyi út alsó, a Kőoltár és a Pagus utcák közti, Idősek Otthona előtti, mintegy 200 méteres szakaszon, a kiépített parkolók ellenére, mellette, így akár két sorban, az úttestet jelentősen leszűkítve állnak az autók, és így akár perceket várva, csak váltakozó irányban lehet haladni

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rupphegyi út 7

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére