Megoldott

ocsmány felirat a felújított megálló hirdetőtábláján

Anonim Járókelő

a zsil utca villamosmegálló jászai mari tér felé menő pavilonjának hirdetőtábláján rendszeresen megjelenik vmi ocsmány felirat...
most épp ez.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Zsil utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink eltávolították a firkát.
    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére